Pracovní pozice

Hledáme brigádníky i uchazeče o HPP

Rodinná restaurace Černý Kohout, která se nachází na krásném místě v Prokopském údolí, Praha 5- Klukovice hledá Brigádně či na HPP uchazeče na tyto pozice:

Číšník/SERVÍRKA/BARMAN

HLEDÁME PŘEDEVŠÍM NA PÁTKY, SOBOTY A NEDĚLE, kdy máme plno. 160 Kč / 1 hod.

Požadujeme příjemné vystupování, chuť učit se nový věcem, dobrá nálada, úsměv ve tváři a hlavně spolehlivost. Není podmínkou být vyučený/ná v oboru! Nabízíme přátelský kolektiv, pohodového šéfa, krásné prostředí a odpovídající platové ohodnocení.

Pro více informací prosím volejte 777 724 442 nebo zanechte SMS na telefonním čísle 777 724 442 ve tvaru “MÁM ZÁJEM O PRÁCI SERVÍRKY/ČÍŠNÍKA/BARMANA PROSÍM OZVĚTE SE MI PRO VÍCE INFORMACÍ” Děkujeme.

KUCHAŘ/Ka

KUCHAŘ NA HPP – Nástup možný ihned

Požadujeme samostatnost, chuť rozvíjet se dále ve svém oboru, nápaditost, kreativita, dobrá nálada. Nabízíme přátelský kolektiv, pohodového šéfa, krásné prostředí a odpovídající platové ohodnocení.

Pro více informací prosím volejte 777 724 442 nebo zanechte SMS na telefonním čísle 777 724 442 ve tvaru “MÁM ZÁJEM O PRÁCI KUCHAŘE NA HPP, PROSÍM OZVĚTE SE MI PRO VÍCE INFORMACÍ”

obsluha grillu

Požadujeme dobrou náladu, spolehlivost a samostatnost. Nabízíme přátelský kolektiv, pohodového šéfa, krásné prostředí a odpovídající platové ohodnocení.

Pro více informací prosím volejte 777 724 442. Děkujeme.

pomocný kuchař/ka

Požadujeme dobrou náladu, schopnost týmové práce. Není podmínkou být vyučený/ná v oboru! Nabízíme přátelský kolektiv, pohodového šéfa, krásné prostředí a odpovídající platové ohodnocení.

Pro více informací prosím volejte 777 724 442. Děkujeme.