O restauraci

Přijdte se vytratit z ruchu velkoměsta. Jsme v Praze a přesto uprostřed krásné přírody! Jsme staročeská restaurace, ale také prostor pro vaše setkání ať už romantická či pracovní nebo také pro vaši svatbu. Na našem statku najdete také dva velké apartmány.

o nás

Restaurace Černý kohout je součástí malebného areálu bývalého zemanského dvora vystavěného v Praze 5 – Klukovicích. Leží na samém kraji přírodní rezervace – Prokopské údolí. Celý statek i interiér je zrekonstruován ve venkovském stylu – kamenné zdi, masivní dřevěné stoly, příjemné osvětlení a romantické posezení u krbu, který dominuje těmto prostorům. 

Požitek při vychutnávání specialit hlavně pravé domácí, ale i zahraniční kuchyně umocňuje příjemné prostředí staročeské restaurace včetně romantické zahrádky s jezírkem a venkovním grilem. Tato kombinace vytváří ideální místo nejen pro soukromé oslavy, svatby, firemní akce, dětské párty, rauty, hudební a jiná kulturní vystoupení, ohňostroj a mnoho dalšího včetně vlastního cateringu. Statek také nabízí krásné romantické apartmány ve staročeském stylu. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás také vítáni.

Vážení zákazníci, bohužel nepřijímáme platební karty. Děkujeme za pochopení.

Oslavy, rauty, akce

Multifunkční restaurace se zahrádkou, venkovním grilem a terasou. Ideální pro uspořádání jakékoli společenské akce. 

Vnitřní část s krbem o celkové kapacitě 70 – 90 lidí. Horní salonek s terasou, celková kapacita 50 lidí. Zahrádka s grillem celková kapacita 50 – 60 lidí. Ubytování 2 apartmány přímo na statku kapacita 6 lidí + 3 přistýlky. Více info o
apartmánech ZDE
Rádi naplánujeme celou vaši akci a třeba spolu vymyslíme i netradiční koncept. Těšíme se na Vás. Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář ZDE 

VIDEO - VEČEŘE U NÁS (11/2019)

KAM DÁL?