Svatby

Jedinečná svatba dle vašich představ!

V poslední době nás hodně oslovujete s originálními svatbami – a nezáleží na tom, jestli máte svatbu jen pro nejbližší, nebo pro 100 hostů. Chceme, abyste se u nás cítili bezstarostně, uvolněně a hlavně jako doma. Máme rádi výzvy a originalitu. K tomu však potřebujeme, abyste nám řekli vaši představu a trochu se nám otevřeli s vašimi představami. My pak vše zařídíme. Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář ZDE anebo volejte Lucii Máchovou, naši svatební organizátorku: 777 610 636

JEDINEČNÁ SVATBA

Svatba je jedním z neopakovatelných dnů ve Vašem životě a proto by měla být zajištěna tak, aby se stala nezapomenutelným zážitkem pro Vás, Vaši rodinu i Vaše hosty. Je to den, který je ve Vašem životě zcela zásadní a vyžaduje tudíž dokonalou přípravu, servis a zázemí. To vše jsme Vám v naší rodinné restauraci s osobitým přístupem ke každému připraveni poskytnout…

PROSTORY

K uspořádání svatebního veselí Vám nabízíme na výběr ze dvou krásných prostorů, každý se svým osobitým kouzlem – v hlavním sále s otevřeným krbem a venkovní zahrádkou, nebo horní podkrovní salonek, také s vlastní terasou.

Z obou teras je krásný výhled do malebného Prokopského údolí.

nabídka základních služeb

Zajištění oddávajícího

Tradiční zvyky a pověry

Výzdoba obřadního místa, svatební tabule a místnosti – vše dle vašich přání a vkusu.

Květiny

Ubytování a příprava nevěsty v apartmánu

Svatební dort, koláčky,
cukroví, mini-dezerty, výslužky klasické i netradiční

Parkování na dvoře pro 14 vozů

nabídka dalších služeb

Živá hudba nebo kapela (možnost využití venkovního podia)
Profesionální DJ
Svatební foto a video
Baby sitting – profesionální hlídání, skákací hrad pro děti, dětský koutek
Zajištění focení s koňmi
Přeprava hostů
Svatební koordinátorka

další potřebné odkazy

svatební inspirace

BOHO SVATBA

Bohemian style, boho styl  v sobě mísí prvky etna, hippies a gypsy stylu. Bohémský styl je úzce spjat s přírodou. Ideálním svatebním prostorem je proto například stodola, zahrada, louky, pole či srub. Dekorace se nese v přírodním duchu. Ideální volbou je množství živých sezonních květin, naaranžovaných v ozdobených skleněných lahvích či v zavařovacích sklenicích. Svatební šaty by měly být  jednoduché a vzdušné. Ideální je spojení krajky a bavlny, popřípadě šifonu. Vlasy by měly působit nedbale, jako by byly rozfoukané větrem.

 Bohémský styl je vhodný pro všechny ženy, které nemají strach odlišit se a ukázat svou osobitost. Boho styl je velmi podmanivý, ženský a přirozený. Dozajista v něm nenajdete tuny líčidel, umělé řasy či několika centimetrové nehty.