PODPORUJEME

2019

Podporujeme organizaci HAIMA CZ, z.s., která podporuje onkologicky nemocné děti a sídlí v FN Motol v Praze. 23.11.2019 se u nás v restauraci konala Benefiční akce, kde vystoupil kouzelník, zpěvák RAEGO, taneční centrum Praha a na návštěvníky čekala bohatá tombola, z níž šel celý výtěžek na Haimu. U nás v restauraci máme taktéž umístěnou zapečetěnou kasičku, kde je možné přispívat celoročně jakoukoli částkou.

Play Video

2018

Podporujeme a spolupracujeme s neziskovou organizací HELPPES Centrum výcviku psů pro postižené

16. září 2018 proběhl již druhý ročník akce Loučení s létem u Černého kohouta, který se opět nesl především v duchu pomoci organizaci HELPPES. Všem, kteří přišli děkujeme za projevenou podporu.

2017

V roce 2017 jsme začali podporovat a spolupracovat s neziskovou organizací HELPPES Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s. 

17. září 2017 proběhl první ročník dobročinné akce s názvem Loučení s létem u Černého kohouta 2017, vstupné jsme stanovili DOBROVOLNÉ a celý výtěžek ze vstupného byl věnován právě organizaci HELPPES. Svou účastí si návštěvníci nejen užili den plný hudby, zábavy a soutěží, ale přispěli svou návštěvou i na dobrou a ušlechtilou věc. Děkujeme.