PODPORUJEME

V roce 2017 jsme začali podporovat a spolupracovat s neziskovou organizací HELPPES Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

Logo Helppes

.......................................................................................................................................................................................................................

17. září 2017 proběhl první ročník dobročinné akce s názvem Loučení s létem u Černého kohouta 2017, vstupné jsme stanovili DOBROVOLNÉ a celý výtěžek ze vstupného byl věnován právě organizaci HELPPES. Svou účastí si návštěvníci nejen užili den plný hudby, zábavy a soutěží, ale přispěli svou návštěvou i na dobrou a ušlechtilou věc. Děkujeme.

Leták A4- Loučení s létem 2017 final 6.9.

..........

16. září 2018 proběhl již druhý ročník akce Loučení s létem u Černého kohouta, který se opět nesl především v duchu pomoci organizaci HELPPES.

Všem, kteří přišli děkujeme za projevenou podporu.

.........................................................................................................................................................................................................................

V naší restauraci je také celoročně umístěna kasička, do které můžete přispět libovolnou částkou na výcvik asistenčních psů pro postižené. My i organizace HELPPES Vám tímto moc děkujeme za projevenou podporu.