Co a jak děláme

Jaké to u nás je?

V poslední době nás hodně oslovujete s originálními svatbami - a nezáleží na tom, jestli máte svatbu jen pro nejbližší, nebo pro 100 hostů. Chceme, abyste se u nás cítili bezstarostně, uvolněně a hlavně jako doma. Máme rádi výzvy a originalitu. K tomu však potřebujeme, abyste nám řekli vaši představu a trochu se nám otevřeli s vašimi představami. My pak vše zařídíme.

Jaká bude svatební sezóna 2020?

Ačkoli naše restaurace je jako stvořená pro svatby v přírodním stylu - neboli rustikálním a finském, neznamená to, že nejsme schopni vytvořit svatbu i v jiném duchu a proto jsme jediná restaurace s týmem, která nemá vyhraněný styl tvořivosti

Věříme, že společně zvládneme vykouzlit jedinečnou svatbu...

 

 

 

Svatební inspirace na tuto sezónu:

.

PUNKROCKOVÁ SVATBA

Punkrockové nevěsty vymění tradiční romantické šaty za krajku v kombinaci s koženými bundami. Místo lodiček si obují pracovní boty. Jako doplňky zvolí cokoliv s tématikou lebky a nechají vyniknout tetování. Výhodou je, že se s punkrockovým stylem nemusíte moc vymýšlet, je dovoleno v podstatě vše, co je v rozporu s romantikou, princeznovskými svatbami na zámku či sladkými barvami typu růžové.

BOHO SVATBA

Bohemian style, boho styl  v sobě mísí prvky etna, hippies a gypsy stylu. Bohémský styl je úzce spjat s přírodou. Ideálním svatebním prostorem je proto například stodola, zahrada, louky, pole či srub. Dekorace se nese v přírodním duchu. Ideální volbou je množství živých sezonních květin, naaranžovaných v ozdobených skleněných lahvích či v zavařovacích sklenicích. Svatební šaty by měly být  jednoduché a vzdušné. Ideální je spojení krajky a bavlny, popřípadě šifonu. Vlasy by měly působit nedbale, jako by byly rozfoukané větrem.

 Bohémský styl je vhodný pro všechny ženy, které nemají strach odlišit se a ukázat svou osobitost. Boho styl je velmi podmanivý, ženský a přirozený. Dozajista v něm nenajdete tuny líčidel, umělé řasy či několika centimetrové nehty.