PODPORUJEME - HELPPES Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

V roce 2017 jsme začali podporovat a spolupracovat s neziskovou organizací HELPPES Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

Logo Helppes

.......................................................................................................................................................................................................................

Na 17. září 2017 jsme přichystali dobročinnou akci s názvem Loučení s létem u Černého kohouta 2017, vstupné jsme stanovili DOBROVOLNÉ a celý výtěžek ze vstupného bude věnován právě organizaci HELPPES. Svou účastí si tedy nejen užijete den plný hudby, zábavy a soutěží, ale přispějete i na dobrou a ušlechtilou věc.

Leták A4- Loučení s létem 2017 final 6.9.

.....

16. září 2018 proběhl již druhý ročník akce Loučení s létem u Černého kohouta, který se také nesl především v duchu pomoci organizaci HELPPES.

Všem, kteří přišli děkujeme za projevenou podporu.

.........................................................................................................................................................................................................................

Dále jsme v naší restauraci umístili kasičku, do které můžete přispět libovolnou částkou na výcvik asistenčních psů pro postižené. My i organizace HELPPES Vám předem děkujeme za projevenou podporu.